LOADING

Backlink Ölçümlendirme nedir Kullanılmalı mı?

Backlink Ölçümlendirme nedir Kullanılmalı mı?

by admin Nisan 10, 2020
Backlink ölçümlendirme nasıl

Ücretsiz Bağlantı

Ücretsiz backlink denildiğinde websitesi olan kullanıcılar hemen üye olup bağlantılarını paylaşmak ister, Ücretsiz bağlantılarının bir güzel yani ücretsiz olması ve az da olsa web sitemize yarar sağlamasıdır ama aldığımız bağlantının değerlerine dikkat etmek gerekmektedir. Bir çok ücretsiz bağlantı şekilleri vardır.

Ücretsiz bağlantı için siteyi Ziyaret etmeye ne dersin? https://seo.net.tc/kategori/ucretsiz-backlink.22

[/vc_row]

Herhangi bir web sitesine web sitenizin reklamını verdiğiniz ve bu web sitesinin reklamına çokça para harcadınız, bu web sitesinden geri dönüşleri izlemek,kullanıcıların o siteden sizin sitenize geldiğinde davranışlarını analizet etmek istersiniz değil mi?

Öncelikle Google bu analiz türündeki sistemi tamamen Ücretsiz olarak bizlere sunmaktadır. Bu sayede verdiğiniz reklamların, işe yarar olup olmadığını sizlerde Analytics üzerinden rahatça ve kolayca öğrenebilirsiniz.

Öncelike Google Anlytics hesabınıza giriyorsunuz Yönetici yaptıktan sonra bağlı olduğunuz hesap verilerine girerek,

Edinme–> Tüm Trafik –> Kaynak Aracı

Ekranda görmüş olduğunuz resimde ve sizlerde Analytics’e girdiğiniz de eğerki başka bir web sitesine reklam vermişseniz, bu bölüm üzerinden sitenize o siteden giriş çıkış olup olmadığını, kullanıcının oradan geldiğinde sitenizde kaç dakika durduğunu size rapor halinde sunacaktır.

Social Shares

Subscribe for FREE Marketing Pro Newsletter!

Subscribers get the best curated content for you

Related Articles

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *