Google Adsense Alternatifleri Reklam Ağları

Google Adsense Alternatifleri Reklam Ağları
2 Şubat 2020 No Comments Genel admin

Google Adsense Alternatifleri

Adsense gelirinizden hayal kırıklığına uğradıysanız veya Adsense hesabınız yasaklandıysa, bu dünyanın sonu değildir kendinizi boşuna harap etmeyin. Adsense, reklam ağlarının Ferrari’si olabilir, ancak binlerce reklam ağından başka birçok alternatifi vardır.

Gerçekten de vardır ve bazı durumlarda sizin için çok daha iyi çalışırlar. Elbette sonuç, ne kadar trafiğiniz olduğu ve nereden geldiği gibi birçok faktöre bağlıdır, ancak bu Adsense alternatiflerinden herhangi biri size gerçek para kazandırabilir.

Media.net

Büyük ihtimal ile listedeki tüm reklam ağları arasında bu en az bilinen, ancak aynı zamanda çok iyidir.. İçerik reklamları, arama hedefleme, web çubuğu ve mobil reklamlar gibi çok yenilikçi çözümler sunarlar. Media.net özellikle ABD, İngiltere ve Kanada trafiğinin yoğun olduğu büyük siteler için iyidir. Üye olup denemekten bir şey kaybetmeyiz.

Bidvertiser

Teklif veren başka bir (çoğunlukla) PPC ağı olarak çalışır. Ödemesi de 10$ olunca ödeme yaparlar., yani küçük bir site için de bir seçenektir.

Infolinks

Infolinks yazı içerisinde reklam sunar. Yazı içi reklamlar, diğerlerine kıyasla çok göze batmaz ve çok fazla alan yemezler, çünkü kullanıcı, okumaya çalıştığı makaledeki köprünün üzerine geldiğinde pop-up olarak görüntülenirler. Ancak,  Web sitelerinizin hitleri küçükse, denemeye değer. Ödemenin 50 $ olmasını biraz bekleyebilirsiniz.

Clickbank

TBM reklamlarını Google Adsense alternatifi olarak kullanmakta ısrar etmiyorsanız ancak önerilere açıksanız, bunu denemelisiniz. Clickbank, EBM tekliflerinin en iyisidir ve ilk durağınız olmalıdır. Clickbank, milyonlarca insanların ürünlerini tanıttığı ve satmaya çalıştığı bir satış ortaklığı programıdır. Bazen Adsense’den bile iyi gelirler elde edebilirsiniz.

Başka platformlarda bir çok Adsense alternatifi reklam ağları bulunmakta. Ama çoğu reklam ağı fazla kazandırmamakla beraber hüsrana uğrattığı da oluyor. Yukarıdaki Adsense Alternatiflerini deneyebilirsiniz.

 

Tags
About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir