Nice Yıllara R10

Nice Yıllara R10
25 Şubat 2020 No Comments Teknoloji admin

 

Aradan geçen zaman bir çok şeyi değiştirse de değiştirmediği bir tek r10. Üye olalı 12 yıl olsa da bir çok alanda insanların profesyonellik kazandığı iş yaptığı ve arkadaş edindiği yegane platform. İnsanların çoğu r10 üzerine bir webmaster forumu diye giriyorlardır eminim ki benim gözümde webmaster forumu değil ticaret platformu diyebilirim.

İnsanların evlerini geçindirdikleri gerekse okul harçlıklarını çıkardıkları bir platform düşünün? yada r10 var zaten diyebiliyorsunuz değil mi?

R10 12 yıl önce girdiğimizde bir çok alanda yeniydik ve bu sayede bir çok bilgi edindik öğrendik ve halen öğreniyoruz. Her ne kadar yeni arkadaşlar hemen öğreniyorum havalarına bürünürler biliyoruz ki r10 bizlere bir şeyler katacak katıyor kattı.

R10 üzerinde bir çok dost edindik bir çok düşman kazandık yada birazda olsa merak uyandırsak’da insanların forum üzerinden bize kattıklarını unutmamak gerekiyor..

R10 üzerinde sörf yapan kullanıcıların çoğunluğu webmaster forumu diye geziniyor ama son 2,3 yılda r10′ üzerinde farklı sektörlerinde iş yapabildiği hatta kazandığı bir platform olduğunu görmemek zor olmasa gerek. Bir Webmaster Forumu olarak görünse de benim gözümde Bir Ticarethane. Bir Marka.

NİCE GÜZEL YILLARA R10

R10 nookta

https://www.r10.net/

Üyelik Tarihi 09/11/2008

Tags
About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir