SEO için Organik Trafik Nasıl Kullanılır

SEO için Organik Trafik Nasıl Kullanılır
21 Kasım 2019 No Comments Google,SEO admin

SEO için Organik Trafik Nasıl Kullanılır

Mümkün olduğu kadar çok anahtar kelimeye bakarak başlıyoruz .

 Rakiplerimiz için ne çalışıyor?

Bu verilerin tümü araştırmamız ile katlanıyor ve bu da aramamızı birkaç benzersiz anahtar kelimeyle sınırlamamıza yardımcı oluyor. Hedefimiz dönüşüm olduğundan, yüksek hacimli anahtar kelimeler aramıyoruz. Bazen, hiper-özgü nişleri hedef alıyoruz. Bu anahtar kelimeler, onları arayan çok fazla kişiyi içermeyebilir – ancak hedefimiz yüz binlerce insanın sitemizi ziyaret etmesini sağlamak değildir: hedef kitlenin ziyaret etmesini sağlamaktır öyle değil mi?

Hangi hizmetleri sunuyoruz?

Bu aynı kavram her sektör için geçerlidir. Anahtar kelime araştırması sadece rakamlarla ilgili değil. Strateji ile ilgili. Tıklama istemiyorsunuz. Müşteriler, satışlar ve aboneler istersiniz.

Tabii ki, iyi SEO sadece anahtar kelimeler ve meta etiketlerden ibaret değildir. Aynı zamanda backlinklerle ilgili. Geri bağlantı almanın başka bir yolu da, blog sayfaların da bir miktar içerik pazarlaması yapmaktır.

[av_notification title=’ İpucu:’ color=’green’ border=’dashed’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ icon_select=’yes’ icon=’ue812′ font=’entypo-fontello’ admin_preview_bg=”]

Alıntı yaptığınız tüm kişileri takip edin ve yayınlandığında ve içeriği yeniden yayınladığınızda,  Twitter, Facebook veya LinkedIn’de onları etiketleyin. Ve gönderilerinizi görmelerini sağlayın
[/av_notification]

Gelecek hakkında ne düşünüyoruz?

Yine de, içeriğinizi tanıtmayı asla bırakmayın. En azından yazdığınız gibi tanıtmak için zaman ayırıyor olmalısınız.Amacınız iş çekmek ise, stratejik olmalısınız.  Sadece trafik istemiyoruz: dönüşüm sağlayan trafiği istiyoruz.

Her neyse, çok fazla şeye ihtiyacınız var – çünkü insanların sitenize girmesinin tek yolu, onlara ekstra değer kazandırıyor olmanızdır. Aynı şekilde, Google, içeriğiniz gerçekten iyi olduğuna inandırmanızdır.

Tags
About The Author

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir